Sepetiniz
0

Sepetiniz boş

Alışverişe devam
Kurumsal
Türkiyenin ilk ve en güvenilir online diyet servisine HOŞGELDİNİZ.
DiyetLAB; yüz yüze görüşmeye zamanı olmayanlar, hedeflerine sağlıklarından taviz vermeden hızlı ve kolay bir şekilde ulaşmak isteyenler, motivasyon sorunu yaşayanlar için; Türkiye'nin ilk uzman diyetisyen destekli takipli ve takipsiz online diyet sistemini geliştirmiştir. Yapılan araştırmalar; diyet yaparken en önemli etkenin motivasyon olduğunu gösteriyor. 

Diyette başarısız olanların %58'i diyetisyene gittikten sonra 3. günde diyeti bırakıyor. Başka çarpıcı bir araştırma ise; internet üzerinden diyetisyen tavsiyeleri ve sağlık haberleri takip etmenin; farkındalık yaratarak yılda 4 kg ağırlık kaybına neden olduğunu saptamıştır.

Tüm bunlardan yola çıkarak geliştirdiğimiz online diyet sisteminde; tam da diyeti bırakmaya karar verdiğiniz anlarda, ufak kaçamaklarınızda; diyetisyeniniz sizi kontrol ediyor, ara programlar vererek sizi tekrar diyete motive ediyor. Zamandan tasarruf sağlıyor... Sağlıklı beslenerek, aç kalmadan zayıflatıyor üstelik tabağınızda istediğiniz yiyeceklere de yer veriliyor.

20+ yıllık tecrübenin ürünü eşsiz bir zayıflama sistemi olan Takipli Online Diyet programları ve hızlandırıcı diyet e-kitapları DiyetLAB uzman diyetisyenleri tarafından hazırlanmaktadır.

Online diyet satın aldığınızda; diyetisyene gitmenize gerek yok, diyetisyeniniz skype, telefon, ya da mail yolu ile size ulaşacak ve diyete uyumunuzu, kilo verme durumunuzu her hafta kontrol edecektir. Dünyanın neresinde olursanız olun yüz yüze görüşmenin samimiyetini de bulacağınız bu sistem ile diyetisyeniniz her zaman yanınızda olacak. ' Teknolojinin sağladığı olanakları kullanarak DiyetLAB ekibi ile birlikte dünyanın her yerine güvenilir ve kaliteli hizmet götürebildiğim için çok mutluyum' - Ferin Batman

DİYETLAB

DiyetLAB; Ankara'da uzman kadrosu ile; kurumsal ve bireysel beslenme danışmanlık hizmeti vermektedir. Danışanlarının sağlıklı ve kaliteli bir yaşam sürmelerini hedefler. Bunun için; diyetisyen, doktor ve çözüm ortakları ile dinamik, güvenilir, bilimsel ve etik değerlere bağlı kalarak çalışır. Beslenme danışmanlık hizmeti alan kişi; diyetisyeni tarafından sürekli takip edilir, motivasyon kaybetmeden kalıcı sonuç alması amaçlanır. Zayıflama, hastalıklarda diyet tedavisi ( diyabet, hiperkolesterol, metabolik sendrom, diğer endokrin hastalıklar, gut, karaciğer yağlanması, kanser, romatizmal hastalıklar, ameliyat öncesi/sonrası beslenme vb), kadınlara özel beslenme tedavisi (gebelik, emziklilik menopoz ve premenopoz döneminde beslenme, polikistik over sendromunda beslenme vb), erkeklere özel beslenme tedavisi, çocuk/adölesanlarda beslenme, yeme davranış bozuklukları ve sporcu beslenmesi gibi beslenmenin tüm alanlarında uzman diyetisyenler ile bireysel beslenme danışmanlığı hizmeti vermektedir. 

 DiyetLAB; Sheraton, Hürriyet, Trt ve Migros başta olmak üzere pek çok kuruluşa kurumsal danışmanlık hizmeti vermektedir.
image_1
Sizin İçin Buradayız...
75